Допомога передчасно народженим дітям — ініціатива гурту TVORCHI

Гурт TVORCHI. Фото: kanaldim.tv

Гурт TVORCHI нещодавно повернувся із Великої Британії, де посів 6-те місце на "Євробаченні". Напередодні конкурсу артисти анонсували масштабний благодійний збір, аби врятувати життя передчасно народженим малюкам. Які плоди дав проєкт "Небайдужі рятують серця дітей", дізнавайтеся у матеріалі "Ранку Вдома".

Від початку повномасштабної війни кількість передчасно народжених дітей в Україні зросла на 15%. Допомогти врятувати життя малюків хочуть артисти з гурту TVORCHI. Вони нещодавно повернулися з Великої Британії, де посіли шосте місце на Євробаченні. Напередодні пісенного конкурсу разом із компанією Visa та платформою United 24 дует анонсував масштабний благодійний збір.

"Маємо найтемніші часи. Попри це ми всі повинні бути єдиними. Ми маємо робити все для того, щоб наблизити нашу перемогу, щоб у майбутньому малюки могли жити у нашій прекрасній квітучій країні", — заявили на початку збору артисти з гурту TVORCHI.

Головна мета проєкту "Небайдужі рятують серця дітей" — привернути увагу міжнародних партнерів до проблем України та придбати 10 інкубаторів для новонароджених на суму 10 мільйонів гривень.

"Така подія підтверджує той факт, що окрім фронту фізичного, існує ще й культурний фронт. Я вдячний гурту TVORCHI за те, що вони підтверджують цю тезу, беручи участь у соціальній акції", — заявляв міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.  

До благодійного збору доєдналися українські бренди. Учасники, котрі задонатили на суму понад тисячу гривень візьмуть участь у розіграші унікальних срібних сердець від колаборації ювелірів SOVA X FROLOV. Найщиріші меценати отримують такі самі прикраси із золота.

"Для бренду FROLOV було правильно долучитися до цього проєкту, адже анатомічне серце є логотипом нашого бренду. Прикраса — це мій дизайн. В партнерстві з ювелірним брендом SOVA ми створили 100 срібних та 10 золотих прикрас з анатомічним серцем, які, я сподіваюсь, стануть, достойною вдячність всім, хто долучиться до цього проєкту", — зізнався засновник бренду SOVA Іван Фролов.

Збір триватиме до 28 травня. Після цього сума донатів зросте вдвічі завдяки платіжній системі Visa. Благодійні внески спрямують на закупівлю інкубаторів для новонароджених, а найактивніші меценати отримають свої призи.

Також цікаво: У Києві збирають гроші для захисників Бахмута: триває виставка-продаж фотокартин

Прямий ефір