"Де бомбосховища?", "БПЛА збили 5 разів?" — реакції кримчан на вибухи на окупованому півострові (ВІДЕО)

Окупований Крим. Фото: ukrinform.ru

Мешканці тимчасово окупованого Криму після вибухів у Керчі та поблизу аеродрому "Бельбек" у Севастополі, які пролунали у четвер, 18 серпня, почали бурхливо коментувати у соцмережах те, що відбувається. Під постами окупаційної влади, яка писала про те, що "все нормально" і "переживати не варто", кримчани висловлювали недовіру та обурювалися відсутністю бомбосховищ, інформує "Дом".

Увечері 18 серпня кримчани чули, за їхніми словами, 7-9 вибухів. Через їхню кількість, зокрема, сумніваються в заявах окупаційної влади про збитий безпілотний літальний апарат (БПЛА). Жителі Криму залишали такі коментарі про те, що відбувається:

  • "У нас у Любимівці (мікрорайон Севастополя, — ред.) було чути 9 вибухів. Два, взагалі поряд. У нас приватна оселя, все тряслося і скло тремтіло. Таке відчуття, що в районі Білевичів (мікрорайон Севастополя, — ред.) плакали діти, а зараз швидкі та МНС мотаються. Чути сирени машин. 7 вибухів було зі свистом, наче літак злітає, а за кілька годин сильний гуркіт", — Ірина Савічева;
  • "Було чути у мене 7 "хлопків" у селі Червона Зоря Бахчисарайського району", — Максим Ахромєєв.
  • ""Було збито БПЛА". П'ять разів?" — Михайло Кусков;
  • "Я чула 9 таких вибухів. Живу поблизу "Бельбека"", — Регіна Вірич;
  • "Хлопці працюють, все добре! Не панікуйте! У такий час живемо, що все ось так. ППО — красені!" — Тома Павлюченко;
  • "От цікаво, у разі "прильотів" у місто куди людям бігти? Де бомбосховища? Чому ніде немає інформації з цього приводу?" — Катерина Копіна;
  • "Товаришу губернатор, що з підвалами в Севастополі? Що з бомбосховищами? Що із закриттям міста? У нас всі бомбосховища на торгові центри та музеї переробили", — Оксана Степанова.

Читайте також: Нічні вибухи у Криму: Інститут вивчення війни назвав п'ять імовірних причин

Прямий ефір