Це не тільки про процес, а й про прийняття свого тіла, про свою безпеку, про те, як з тобою можна комунікувати, а як не можна, — ведуча YouTube-проєкту "Ебаут" Катерина Мотрич

Катерина Мотрич. Фото: kanaldim.tv

Гостями "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали ведучі YouTube-шоу "Ебаут" Катерина Мотрич, Ярослава Кравченко та Наті Гресько. У своїх випусках дівчата з трьох різних позицій обговорюють життєві, але табуйовані теми, пов'язані із сексом та стосунками. Їхня мета — говорити з людьми про те, про що інші соромляться казати. В інтерв'ю Олені Кравець дівчата зізналися, що до запуску шоу знали про себе на 60% менше, та пояснили, чому секс — це не лише сам процес.

Катерина Мотрич каже, що розмови про відверте провокують самоаналіз. До шоу "Ебаут" вона особисто знала про себе знала на 60%, ніж зараз.

"Про секс можна говорити по-різному. Ми з дівчатами і хлопцями, бо в нас є також і чоловіча частина "Ебауту", говоримо більше в розрізі сексуальної освіти і пізнання себе через те, що є в житті кожного з нас, але ми чомусь боїмося про це казати. Майже 99% людей, які народжуються, у якийсь період починають займатися сексом. Так з'являються нові люди. Це не тільки про процес, а й про прийняття свого тіла, про свою безпеку, про те, як з тобою можна комунікувати, а як не можна", — пояснює Мотрич.

Ярослава Кравченко додала, що під відвертістю вони мають на увазі не публічне обговорення, а чесність із собою в першу чергу.

"Для нас основне, що люди можуть брати приклад чи якийсь вектор. Відвертість тут — не про публічне обговорення, а про чесність із собою. Ти маєш подивитися "Ебаут" і запитати себе: "А що я думаю про це? Чи комплексую я? Чи все нормально в мене у стосунках? Чи не є вони аб'юзивними? Які в мене стосунки з батьками?". І запустити ті внутрішні процеси, які, як мені здається, важливі для того, щоб жити здорове, усвідомлене життя", — сказала Кравченко.

Повна версія інтерв'юЧи можна поєднувати розмови про війну і про секс: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Гостями 30-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: ведучі YouTube-шоу "Ебаут" — Катерина МотричЯрослава Кравченко та Наті Гресько, а також співак, телеведучий і волонтер Volodymyr Dantes.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 47 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 20.11.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір