"Це настільки важливо, я заберу його додому": міністр оборони Резніков розповів про особливий подарунок для генсека НАТО

Олексій Резніков. Фото: kanaldom.tv

Міністр оборони України Олексій Резніков став гостем програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" телеканалу "Дом". В ексклюзивному інтерв’ю зірковій ведучій міністр розповів про особливий подарунок генеральному секретареві НАТО Єнсу Столтенбергу, який той пообіцяв зберігати вдома, в особистому кабінеті.

У переддень Святого Миколая Олена Кравець та її гість торкнулись теми мрій і подарунків. Зокрема, ведуча пригадала особливий браслет "Надішли дотик", який дружина міністра подарувала йому торік на ювілей, і пожартувала, що "було б слушно, щоб такий браслет був у генсека НАТО, і вся Україна відправляла б йому дотики".

У відповідь, Олексій Резніков розповів історію про те, як подарував Єнсу Столтенбергу уламок російської ракети та якою була реакція генерального секретаря НАТО на такий подарунок.

"Коли ми мали з ним розмову в Брюсселі, я презентував йому таку невеличку коробочку, а в ній — уламки російської ракети, яку ми знайшли в Бучі. Англійською написано, що це залишки ракети "Калібр", місто Буча, березень 2022 року. Він взяв і сказав: "Ти знаєш, Олексію, в мене за посадою протокольних подарунків щодня безліч. У нас в НАТО є величезний музей, де ми це все складаємо. Та саме цей подарунок я візьму до себе в офіс, який знаходиться в мене вдома, в мій робочий кабінет. Бо це настільки важливо, і я заберу його додому", — поділився міністр оборони України.

Повна версія інтерв'ю: Коли ти смієшся над ворогом, він стає смішним: міністр оборони Олексій Резніков у "Тихому вечорі з Оленою Кравець" розповів про роботу та особисте життя

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець"стали: міністр оборони України Олексій Резніков, діти-волонтери з Чернігівщини, працівники "Укрзалізниці" Ірина Юрченко та Олександр Барильник, блогер Вадим Кириленко. Музична гостя — співачка KOLA.

Читайте також: Евакуаційні рейси, Потяг Перемоги та мама Ореста з "Азовсталі": працівники "Укрзалізниці" поділилися з Оленою Кравець зворушливими історіями

Дивіться "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" щосуботи о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу "Дом".

Прямий ефір