Число жертв та руйнувань зросло — нові дані ОБСЄ про наслідки бойових дій на Донбасі

Спостерігачі СММ ОБСЄ. Фото: osce.org

Від початку 2021 року жертвами бойових дій на Донбасі стали 88 мирних жителів. З них 16 осіб загинули, 72 — отримали поранення. Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, інформує "Дом".

Так, за звітні останні два тижні (в період із 29 листопада до 12 грудня) спостерігачі підтвердили інформацію про двох жертв серед цивільного населення внаслідок обстрілів у Луганській області: чоловіка, який дістав поранення у Станиці Луганській, та жінку, яка отримала поранення в непідконтрольному урядові Довгому. Також — підтвердили повідомлення про поранення чоловіка внаслідок спрацювання вибухонебезпечного предмета поблизу Мар’їнки Донецької області.

"Від початку 2021 року СММ підтвердила інформацію про 88 жертв серед цивільного населення (16 загиблих та 72 поранених)", — йдеться у звіті.

Крім того, Місія уточнювала повідомлення про пошкодження 9 цивільних об’єктів з обох боків лінії зіткнення в Луганській області.

"Від початку 2021 року СММ підтвердила інформацію про пошкодження 206 цивільних та інфраструктурних об’єктів у Донецькій та Луганській областях", — повідомили в СММ ОБСЄ.

Також у цей період СММ зафіксувала 7 322 порушення режиму припинення вогню супроти 7 333 за попередній двотижневий період.

Читайте також: НЗФ систематично перешкоджають спостерігачам — заява ОБСЄ (ВІДЕО)

Нагадаємо, Європейський Союз зробив заяву щодо агресії Росії проти України, що триває, та незаконної окупації Криму. Зокрема у ній йдеться про ситуацію із перешкоджання роботі спостерігачів СММ ОБСЄ в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Прямий ефір