"Бронза" Ярослава Лавренюка: українець вперше в історії здобув медаль юніорського ЧС зі скелетону

Ярослав Лавренюк. Фото: facebook.com/olympicua

Український скелетоніст Ярослав Лавренюк став бронзовим призером юніорського чемпіонату світу U20. Медаль 16-річного спортсмена у норвезькому Ліллегаммері стала  історичною для України. Про це повідомив Укрінформ, передає "Дім"

Представникам України ще не вдавалося пробитися до трійки призерів на змаганнях зі скелетону такого рівня. Ярослав показав третій результат за сумою двох спусків — 1,46. Українець поступився лише двом представникам Латвії — Давісу Валдовскісу (1.45.01) та Ренарсу Юмікісу (1.46,06).

У сезоні 2023/24 Лавренюк завоював три медалі — одне "срібло" та дві "бронзи" — на юнацьких змаганнях серії OMEGA і кваліфікувався на юнацьку Олімпіаду-2024. Окрім того, 16-річний скелетоніст дебютував на рівні дорослого Кубка світу, посівши 31-ше місце в Інсбруку.