Більшість українців 24 лютого прийняла рішення, що вони будуть відстоювати державу, — Віталій Кім

Виталий Ким. Фото: kanaldom.tv

Гостем нового випуску проєкту "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" став голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім. В ексклюзивному інтерв'ю він розповів, про єдність миколаївської спільноти у перші дні війни, рішення чинити спротив ворогу та роботу без бар'єрів. Олена Кравець, у свою чергу, поділилась тим, наскільки важливими були звернення Віталія Кіма особисто для неї та її дітей.

Від початку війни фраза Віталія Кіма "Доброго вечора, ми з України!", його короткі позитивні розповіді про те, як Миколаївщина тримається й чинить спротив російським окупантам, стали психологічною підтримкою для багатьох українців і зробили голову Миколаївської ОВА справжнім народним улюбленцем. Представляючи свого гостя, Олена Кравець подякувала йому за підтримку і розповіла, як її діти називали Віталія на початку війни.

"Скажу чесно, Ви зараз єдина людина, яка заспокоювала мене на початку вторгнення і яка зараз лишилася на посаді. Мої діти називали вас "заспокійливим": "Мам, увімкни Заспокійливого"… Є таке відчуття, що Миколаїв вистояв, тому що Ви вистояли, тому що все починалося з вас. І у Вашій особі ми хочемо передати миколаївцям від всієї України: ми разом, ми дуже вдячні за вашу стійкість і вашу незламність", — зазначила Олена Кравець.

В інтерв'ю Віталій Кім розповів, якими для нього були перші дні війни, наскільки важливим для всіх було внутрішнє рішення українців не поступитися агресорам та  боротися за свою країну. Це дуже згуртувало всю спільноту Миколаївщини.

"Більшість українців 24 лютого прийняли рішення, що вони будуть відстоювати державу кожен на своєму місці, кожен думав, що готовий робити для своєї країни. Я пишаюся тим, що українці в більшості своїй сказали: "Ні, ми цього не приймаємо. Ми будемо відстоювати Україну там, де ми є зараз". Після цього рішення все змінилося. З'явилася додаткова мотивація, додаткові інструменти, зникли всі бар'єри. Як то кажуть, скасували дрес-код. Тобто є лише мета, що треба зробити, і байдуже, як ти цього досягнеш", — говорить Віталій Кім.

Голова ОВА усвідомлював, наскільки важливим для громади є особистий приклад очільника, який залишається на своєму робочому місці, бо це дає людям відчуття, що влада в регіоні є. Віталій Кім поділився спогадами про те, як зібрав своїх колег і відверто сказав, що зрозуміє кожного, хто вирішить поїхати з Миколаєва. Зрештою вся команда залишилась у місті.

"Мій партнер в минулому якось сказав: коли керівник втече навіть у запасний пункт, а в нас він був, і його немає на своєму робочому місці, то люди сприймають це як — все, влади нема в регіоні. Не можна було цього робити попри те, що я знав, що це підвищена небезпека. Я це чудово розумів. В перший же день війни я зібрав свою команду — заступників та апарат — і ми поговорили. Я сказав, що все розумію, у всіх сім'ї, діти, я тупати ногами не буду, і їм ніхто нічого не скаже, бо рішення за нами — їхати до резервного пункту, виїжджати чи інше. Команда пішла порадитись, і всі залишилися. Хоча це рішення для деяких було непросте, вольове. Але зараз вони через це рішення дуже круті", — розповів Віталій Кім.

Повна версія інтерв'ю: Доброго тихого вечора, ми з України: Віталій Кім — гість шоу Олени Кравець

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, доброволець ЗСУ Ольга Бігарь (позивний "Відьма"), комік Марк КуцеваловВадим Кириленко з рубрикою "ГогольНаш". Музична гостя — Христина Соловій.

Як повідомлялось раніше, проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. Перші п’ять випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 12 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 05.02.2023. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір