Be Brave: дизайнерка Юлія Айсіна створила благодійну фешн-колекцію

Презентація колекції Юлії Айсіної. Скріншот: kanaldom.tv

Дизайнерка Юлія Айсіна створила благодійну колекцію одягу Be Brave, аби привернути увагу до особливої соціальної ініціативи. Йдеться про збір коштів на підтримку українців, які залишилися без дому через російське вторгнення. Протягом місяця дизайнерка втілювала в образи моделей пережиті емоції. Творила попри ракетні удари та вимкнення світла. Більше про колекцію, натхненну незламністю та сміливістю українців, дізнавайтеся у "Ранку Вдома".

Довгі піксельні сукні в стилі мілітарі та металеві аксесуари з елементами бойових куль. Це частина благодійної колекції Be Brave української дизайнерки Юлії Айсіної. Гроші від продажу одягу дизайнерка готова передати українцям, які залишилися без даху над головою через російську агресію.

"Знаю, що багато переселенців залишилися без своїх домівок. Я вирішила передати їм гроші. Треба бути сильними та сміливим, направляти творчість у правильне річище", — розповіла дизайнерка.

Попри складні умови виробництво одягу не припиняли. Частину одягу відшивали у цехах, де створюють форму для ЗСУ.  Після такої практики, Юлія Асіна вирішила створити колекцію для жінок, які служать в українському війську. Елементи жіночності, вважає дизайнерка, додадуть жінкам натхнення.

Незабаром благодійну колекцію Be Brave покажуть на світових подіумах. Спочатку у Парижі, потім у Маямі й Нью-Йорку, адже багато людей у всьому світі готові підтримати Україну.

До речі, стиль мілітарі вже став трендом сезону 2023 року на усіх тижнях моди у фешн-столицях. 

Читайте також: "Джавелін", який "піджарив" російський танк, продали на аукціоні проєкту RANA UA

Прямий ефір