Марта Костюк виграла 2-годинний стартовий матч на тенісному турнірі WTA у Брисбені

Марта Костюк. Фото: gettyimages.com

Українка Марта Костюк здобула першу перемогу у новому тенісному сезоні. В австралійському Брисбені розпочався турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA) із призовим фондом 1,736 млн доларів. Про це повідомив Укрінформ, передає телеканал "Дім".

У першому колі одиночного розряду третя ракетка України Марта Костюк у трьох сетах обіграла румунку Ану Богдан — 4:6, 6:3, 6:3. Матч Богдан-Костюк тривав 2:05 години.

Наступною суперницею 21-річної Костюк буде "нейтральна" під 5-м номером росіянка Дар'я Касаткіна. Тенісистки розіграють путівку до 1/8 фіналу змагань.