15 сімей залишилися без житла — наслідки російського удару по Костянтинівці показала журналістка "Дому" (ВІДЕО)

Наслідки обстрілів Донеччини. Фото: dn.gov.ua

Удару по житловому масиву міста Костянтинівка Донецької області російські війська завдали сьогодні, 6 серпня, після опівночі. Рятувальні роботи там завершено, але необхідно провести демонтаж пошкоджених конструкцій. Наслідки обстрілу в ефірі марафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA показала журналістка Альона Грамова.

Після обстрілу без житла залишилося 15 сімей: обвалився цілий під'їзд багатоповерхового будинку. За ніч працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій з-під завалів врятували сімох людей.

"Я в спальні залишився, дружину завалило, її діставали потім. Рятувальники приїхали, дістали її, відвезли до лікарні — до травматології, прокапали її. Зараз стан стабільний, але опухла, садна. Сказали, що до понеділка буде в лікарні", — розповів мешканець Костянтинівки.

На місці обстрілу продовжують працювати рятувальники, попри те, що постраждалих з-під завалів уже дістали.

"Роботи щодо постраждалих закінчено, але ще залишаються заходи, які необхідно виконати, — з демонтажу аварійних конструкцій, які надалі можуть завдати шкоди місту та громадянам", — прокоментували у ДСНС.

Читайте також: Людей витягали з-під завалів: п’ятиповерхівку, школи, приватні будинки зруйнували росіяни вночі на Донеччині (ФОТО)

Прямий ефір